+90(262)751 4999
 
 

BLOG

Yumuşacık patlayan lezzet Patlayan Şekerli Fındık Kreması her zaman yanınızda

Yumuşacık patlayan lezzet Patlayan Şekerli Fındık Kreması her zaman yanınızda. sanal.hleks.com linkine tıklayarak lansmana özel ürünlerde ücretsiz kargo avantajı Yapı Kredi,Garanti ve İş Bankası kartına peşin fiyatına 2 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın.

Kuru Meyve Barlarından Sizin Favoriniz Hangisi?

Şeker ilavesiz, koruyucu içermeyen, meyvelerin doğal lezzetinden gelen atıştırmalığımız Kuru Meyve Barlarından sizin favoriniz hangisi? sanal.hleks.com linkine tıklayarak lansmana özel ürünlerde ücretsiz kargo avantajı Yapı Kredi,Garanti ve İş Bankası kartına peşin fiyatına 2 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın.

Likya Yolu Gezisine Çıkarken...

Likya Yolu, Fethiye'den başlayarak Antalya'ya kadar uzanan ve tarihte Likya olarak adlandırılan Teke yarımadasındaki patikalardan bir kısmının işaretlenip haritalanması ile oluşturulmuş yürüyüş rotasıdır. Bu rotada yanınızdan ayırmamanız gereken tek lezzet ise Patlayan Şekerli Fındık Kreması! sanal.hleks.com linkine tıklayarak lansmana özel ürünlerde ücretsiz kargo avantajı Yapı Kredi,Garanti ve İş Bankası kartına peşin fiyatına 2 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın.

Shoogy Boom Ürünleri Artık Yemek Sepeti - Banabi’de!

Shoogy Boom ürünlerini Yemek Sepeti - Banabi’den kolayca sipariş vererek gününe eğlence katabilirsin!

Eğlenirken Meyve Dolu Bir Lezzeti Yanınızdan Ayırmayın!

Eğlenirken meyve dolu bir lezzeti de yanınızdan ayırmayacağınız, şeker ilavesiz, koruyucu içermeyen Kuru Meyve Barları sizlerle! sanal.hleks.com linkine tıklayarak lansmana özel ürünlerde ücretsiz kargo avantajı Yapı Kredi,Garanti ve İş Bankası kartına peşin fiyatına 2 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın.

Devekuşlarının koşarken...

Devekuşlarının koşarken bir adımda 5 metre ilerlediğini biliyor muydunuz?

Tatilde yanınızdan ayıramayacağınız Patlayan Şekerli Fındık Kreması’nı denediniz mi?

Tatilde yanınızdan ayıramayacağınız Patlayan Şekerli Fındık Kreması’nı denediniz mi? sanal.hleks.com linkine tıklayarak lansmana özel ürünlerde ücretsiz kargo avantajı Yapı Kredi,Garanti ve İş Bankası kartına peşin fiyatına 2 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın.

Çilek Tadını Kuru Meyve Barlarımızda Doyasıya Hisset!

Çilek tadını Kakao ile birlikte koruyucu içermeyen ve şeker ilavesiz Kuru Meyve Barlarımızda doyasıya hisset! sanal.hleks.com linkine tıklayarak lansmana özel ürünlerde ücretsiz kargo avantajı Yapı Kredi, Garanti ve İş Bankası kartına peşin fiyatına 2 taksit imkanı ile alışverişe hemen başlayın.

SHOOGY BOOM

"Hleks Shoogy Boom Patlayan Şeker dünyanın 1 numaralı ürünüdür"

 

Güvenlik, Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması

BİZE ULAŞIN

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi, İnönü Mahallesi Atatürk Bulvarı No:11, (GEPOSB) 41400 Gebze Kocaeli, Turkey

T: +90 262 751 4999
F: +90 262 751 4998
E: bilgi@hleks.com

Yurt dışı satış:
İMPA İŞ MERKEZİ
Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. No: 12
34805 Kavacık, Beykoz, Istanbul
T: +90 216 462 27 40

 hleks

KONUM